Kush është shqiptari që u kap me 88 kg marijuanë në kufi – Lajmi.net
Kush është shqiptari që u kap me 88 kg marijuanë në kufi
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 20:34, 10 September 2017
Gjatë ditës së sotme janë kapur 89 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Operacioni i kryer ne Filat, Igumenice, ne vendin e quajtur Sidheri vuri ne prangashqiptarin e quajtur Eduard Bushi.

Ne nje mjet tip “Mercedes-Benz” 250 qe vinte nga kufiri i gjelber, u gjeten dhe sekuestruan 42 pako me 88 kg 672 gram marijuane.

Ne pranga perfundoi drejtuesi i mjetit, shqiptari 52-vjeçar, nderkohe qe u shpall ne kerkim nje shtetas grek qe rezulton pronar i mjetit

Fjalët kyçe: Kokaina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper