Kush është femra tejet simpatike që Eni Koçi po ua prezanton të gjithëve?! – Lajmi.net
Kush është femra tejet simpatike që Eni Koçi po ua prezanton të gjithëve?!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:32, 16 April 2018
Ka kohë që motrat Koçi në Instastory po publikojnë vajza të ndryshme seksi.

Edhe një prej tyre, shumë simpatike gjeti ‘mbështetjen’ e këngëtares shqiptare, shkruan lajmi.net

Kristy Lani ka një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale dhe me gjasë merret me modelizëm.Në fotot që ajo publikon duket tejet tërheqëse dhe komentet i ka të ndryshme e pozitive.

Ishte pikërisht Eni Koçi ajo e cila e publikoi një foto të saj në Instastory e më pas nuk ka munguar edhe publimi i fotos së Enit në Instagramin e asaj.

Nuk dihet saktësisht përse motrat Koçi po e bëjnë një gjë të tillë, ndoshta edhe për t’i shtuar ndjekësit akoma më shumë por një gjë është e sigurtë, ato po zgjedhin femra me të vërtetë të bukura për t’ua prezantuar fansave./Lajmi.net/

screenshot_5 screenshot_4 screenshot_3 screenshot_2 screenshot_1

Fjalët kyçe: Eni Koci, Kristy Lani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble