Kush e gjen përgjigjen? – Lajmi.net
Kush e gjen përgjigjen?
Autori: Lajmi.net Kuize 9:29, 25 February 2018
Kuajt, cilindrat dhe çizmet...një llogaritje e thjesht mes tyre.

Jeni të gatshëm për të sfiduar mprehtësinë e shikimit tuaj?

Lajmi.net tashmë ka zgjedhur pyetjen logjike për ju. Cili numër duhet të jetë i vendosur në barazimin e fundit, ku ka vetëm një kalë, një cilindër dhe njëra çizme?

Vështroni me kujdes renditjet tjera dhe sfidojeni veten brenda 30 sekondave. Natyrisht, koncentrimi duhet të jetë maksimal, ngase lehtë mund të bëni përgjigjen e gabuar… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: cilindra, Çizme, Kuaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool