Kush e di zgjidhjen? – Lajmi.net
Kush e di zgjidhjen?
Autori: Lajmi.net Kuize 9:47, 27 February 2018
Jeni të mirë në matematikë?

Le të jetë atëherë kjo një sfidë për ju, shkruan lajmi.net

Tre barazime i keni paraprakisht, sa mendoni se duhet të jetë numri për barazimin e fundit?

Na tregoni në komente dhe sfidoni miqtë tuaj. /Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: detyrë, zgjidhje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball