Kush e di përgjigjen? (Foto) – Lajmi.net
Kush e di përgjigjen? (Foto)
Autori: Lajmi.net Kuize 8:53, 5 January 2018
E keni idenë se si është përfundimi?

Lexojeni me vëmendje dhe zbuloni përgjigjen e saktë. /lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Pula, Vezë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown