Kusari-Lila i drejtohet Ardian Gjinit: Mësohu të lexosh – Lajmi.net
Kusari-Lila i drejtohet Ardian Gjinit: Mësohu të lexosh
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:58, 14 November 2017
Kandidatët për kryetar të Gjakovës, janë përballuar në debatin e Duel-D në Tv Dukagjini,

Kandidatja e Alternativës Mimoza Kusari-Lila, i është drejtuar kundër kandidati Ardian Gjinit, duke i thënë mësohu të lexosh.

“Mësohu të lexosh njëherë”, ka thënë ajo.

Por i menjëhershme ka qenë reagimi i Gjinit, kështu duke i thënë se di të lexojë më mirë se ajo.

Komuna e Gjakovës ka shkuar në balotazh me këta kandidatë: Mimoza Kusari-Lila nga Alternativa, dhe Ardian Gjini nga AAK.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion