Kurti falënderon Ymerin për drejtimin e VV-së – Lajmi.net
Kurti falënderon Ymerin për drejtimin e VV-së
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 15:31, 13 January 2018
Kandidati  për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti gjatë shpalosjes së platformës së tij, për kryetar të kësaj partie ka thënë kjo parti e dëshiron demokracinë në Kosovës dhe e praktikon atë brenda subjektit.

Kurti është shprehur si i vije keq që nuk ka pasur më shumë kandidatë për kryetar. Ai ka falënderuar ish-kryetarin Visar Ymeri për udhëheqjen e Vetëvendosjes deri në përfundim të mandatit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO