“Kurrë nuk kthehem te Barcelona” – Lajmi.net
“Kurrë nuk kthehem te Barcelona”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 9:19, 10 June 2018
Pep Guardiola nuk do të drejtojë më Barcelonën.

Trajneri spanjoll ka bërë të ditur se te Barcelona më nuk do të rikthehet, së paku jo si trajner.

Guardiola ka qenë trajner i Barcelonës për katër vite, ku kjo skuadër arriti sukseset më të mëdha në histori të saj.

“Si trajner nuk do të rikthehem kurrë, sepse unë nuk jam i njëjti, ose ata nuk më shohin mua në të njëjtën mënyrë”, ka deklaruar Guardiola.

47 vjeçari aktualisht drejton Manchester Cityn, me të cilën skuadër sezonin që lamë pas fitoi titullin e Premierligës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO