Kurrë mos i postoni këto foto në instagram – Lajmi.net
Kurrë mos i postoni këto foto në instagram
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:22, 5 June 2018
I keni postuar ndonjëherë?! 

 

Çdo ditë e më shumë po bëhemi të varur prej rrjeteve sociale dhe është shumë e vështirë, për të mos thëne e pamundur t’u shmangemi atyre. Instagram, Snapchat, Facebook apo edhe shumë të tjera na marrin një pjesë shumë të vyer të kohës sonë dhe s’kemi faj sepse janë krijuar në një mënyrë të tillë që është shumë e vështirë t’u rrish larg.

Por e dini që një foto e keqe mund të jetë ëndrra juaj më e keqe? Mbajeni mend, interneti nuk harron kurrë.

Intv.al ju sjell 15 fotot që nuk duhet të postoni në Instagram:

1-Fotot nudo

2-Setin fotografik erotik në dhomën e gjumit ose në tualet.

3-Veten tuaj vetëm në të brendshme

4-Veten me rroba banjo

Mund t’ju duket çudi, por është një JO e madhe, përderisa nuk jeni modele rrobash banjosh.

5-Fotot tuajat ku dukeni duke u harbuar në party, të dehur dhe mbi tavolina

6-Duke marrë drogëra të ndryshme

7-Duke treguar sjellje të keqe ndaj seksit të ndryshëm

8-Foto tuajat duke u puthur

9-Foto tuajat ku tregoni se keni lënë shkollën ose keni gënjyer punëdhënësin apo prindërit

10- Foto me çdo lloj arme

11- Teksa jeni përfshirë në një aktivitet ilegal

12-Foto nga jeta juaj private

13-Foto të fëmijëve të tjerë që si njihni fare

14-Foto me konotacion hakmarrjeje

15-Foto që tregojnë gjendjen tuaj depresive

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO