Kurrë mos e mbyllni WhatsApp-in në këtë mënyrë – Lajmi.net
Kurrë mos e mbyllni WhatsApp-in në këtë mënyrë
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 15:38, 12 November 2017
Mbyllja e aplikacioneve në iPhone është diçka që e bëjmë pa menduar.

Por kujdes: një paralajmërim i çuditshëm po shfaqet në celularët e përdoruesve të cilët e klikojnë dy herë butonin kryesor në iPhone dhe rrëshqasin lartë për ta mbyllur WhatsApp-in.

Duke e bërë këtë, ju do t’i humbni njoftimet për mesazhe, transmeton Gazeta Express.

Kjo siç duket është një problem që ka filluar të shfaqet në celularët iPhone me iOS 11. Ky problem prekë çdo pajisje me këtë sistem operativ, duke përfshirë edhe iPhone X.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO