Kur Zorro shpëton klasën nga hajduti (Video) – Lajmi.net
Kur Zorro shpëton klasën nga hajduti (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:42, 17 May 2017
Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në një klasë, e postuar nga jukin, transmeton lajmi.net

Një hajdut kishte hyrë duke qenë kërcënim për profesorin dhe studentët, duke ia vjedhur çantën një studenteje.

Ndërkaq, si me magji, nga fundi i klasës doli Zorro.

Ai vrapoi shkallëve për të arritur tek hajduti dhe më pas luftoi me të. Doli fitues dhe më pas ia ktheu studentes çantën, e përveç kësaj, ia dha edhe një trëndafil të kuq.

Kjo, natyrisht, është një shfaqje e përgatitur për relaksimin e studentëve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Hajdut, Klasa, Zorro

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals