Kur ‘të rrëmben’ nostalgjia – Lajmi.net
Kur ‘të rrëmben’ nostalgjia
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:39, 7 May 2018
E kaluara na servohet me kujtime të shumta që e mbushin memorien.

Nostalgjia është fjala që e përdorim sa herë që ne shikojmë albumet e fotove, transmeton lajmi.net

Të ndryshme, që na bëjnë të qeshim dhe madje ndonjëherë deri në atë masë sa derdhim lotë ndër të qeshura.

Edhe pse kalojnë vite e dekada, kuptojmë që dashuria për njerëzit e afërm nuk ndryshon shumë.

Shikoni fotot më poshtë. /lajmi.net/

Fjalët kyçe: nostalgji

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels