Kur sozia është një pikturë (Foto) – Lajmi.net
Kur sozia është një pikturë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:06, 13 September 2017
Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat.

Në një seri fotosh të mbledhura nga BoredPanda, mjaft njerëz kanë postuar foto të tyre së bashku me sozinë që në këtë rast është në formën e pikturës.

Madje në disa raste duket se dashamirësit e artit kanë pothuajse të njëjtën veshje si portretet, duke e bërë krahasimin dhe më befasues. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Piktura, sozia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels