Kur rregulloni thonjtë kushtoni rëndësi pastërtisë – Lajmi.net
Kur rregulloni thonjtë kushtoni rëndësi pastërtisë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 19:34, 12 May 2018
Manikyr dhe pedikyr në këtë shekull janë aq të zakonshme sa dhëmbët e larë dhe flokët e rregulluara.

Gratë jua besojnë thonjtë e tyre salloneve të bukurisë pa menduar dy herë, transmeton Klan Kosova.

Sigurisht nuk e keni as idenë se çfarë rrezikoni nga procedurat që duken të pa dëmshme.

Kushtoni rëndësi të madhe instrumenteve dhe pastërtisë.
Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool