Kur plakat përleshen njëra me tjetren – Lajmi.net
Kur plakat përleshen njëra me tjetren
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:31, 10 October 2018
Një video mjaft qesharake është publikuar në internet.

Në videon që do ta gjeni më poshtë, ju do të shihni dy plaka duke u përleshur njëra me tjetrën, transmeton lajmi.net.

Ato shihen duke u kapur për fyte, ku njëra prej tyre kërkon ndihmë nga të tjerët, madje edhe nga personi që i filmon.

Zëri i saj është mjaft qesharak, dhe ai ka nxitur shumë të qeshura te personat që e kanë parë.

Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO