Kur nusja e nis dasmën me ‘twerk’ – Lajmi.net
Kur nusja e nis dasmën me ‘twerk’
Autori: Lajmi.net Fun 10:01, 14 September 2018
Një nuse në Teksas është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paharrueshme.

Stephanie Payne nisi të bënte “twerk” me pantallona shumë të shkurtra dhe me maskë në fytyrë.

Shumë persona kanë bërë komente negative për këtë kërcim të nuses, por vetë ajo thotë se nuk ka gjë të keqe.

“Pse duhet që të kërceja si gjithë të tjerat? Ku është e bukura këtu? Nuk ka pse gjithçka të bëhet sipas traditës”, tha nusja e re.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO