Kur nuk të pëlqen puna që bën (Foto) – Lajmi.net
Kur nuk të pëlqen puna që bën (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:36, 4 August 2017
Jo të gjithë bëjnë një punë që u pëlqen, një pjesë e madhe e njerëzve shkojnë në punë nga halli dhe të tjerë për të kaluar kohën.

Por ata që nuk e kanë qejf punën e tyre, në një formë apo në një tjetër e shprehin këtë pakënaqësi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: argëtim, Puna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master