Kur njerëzit bëjnë foto me statuja, rezultati qesharak (Foto) – Lajmi.net
Kur njerëzit bëjnë foto me statuja, rezultati qesharak (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 1:12, 12 September 2017
Ka disa fotografi të njerëzve të cilët i bënë ato kur udhëtuan nëpër botë.

Fotografitë e turistëve janë të ndryshme, prej puthjeve në Kullën e Ajfelit e deri tek ngjitja në piramidat e Egjiptit – por, këto foto janë dalë prej mode tashmë.

Megjithatë, disa njerëz vendosën që fotografitë e tyre t’i bëjnë pak më kreative, duke u fotografuar me statuja dhe duke e çuar kreativitetin në një nivel krejt tjetër, transmeton Gazeta Express.

Fotografitë më qesharake të bëra me statuja mund t’i shihni më poshtë:

 

Fjalët kyçe: Foto, Statuja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball