Kur jeni të mërzitur, bëjeni këtë (Video) – Lajmi.net
Kur jeni të mërzitur, bëjeni këtë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 20:10, 11 March 2017
Ka shumë mënyra për t’u qetësuar, kur të mërzitur të ndiheni, shkruan lajmi.net

Këto gjëra përveç që ju heqin të gjithë mërzitjen, ju argëton.

Ju duhen vetëm pesë minuta për të bërë diçka të re, që t’i ikni monotonisë suaj. E përse të mos bëni diçka të tillë?

Shikoni videon më poshtë dhe mësoni formën që ju përshtatet më së shumti. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gjera per te bere, i merzitur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble