‘Kur ishte i virgjër’! Bes Kallaku i publikon një foto të pa parë doktorrit të vipave – Lajmi.net
‘Kur ishte i virgjër’! Bes Kallaku i publikon një foto të pa parë doktorrit të vipave
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:45, 17 May 2018
Bes Kallaku njihet për humorin që bën.

Janë rrjetet sociale ato të cilat i shfrytëzon për t’i ndarë me ndjekësit batutat e tij të cilat nuk përfundojnë asnjëherë, shkruan lajmi.net

Ai shpesh bën shaka edhe me kolegët e tij komedian por edhe këngëtarët. E së fundmi pre e batutave të tij ka rënë doktorri i vipave Skerdi Faria.

Besi atij ia ka publikuar një foto të vjetër kur doktorri ishte i ri dhe përkrah të cilës ka shkruar: Kur ishte i virgjër, Skerdi Faria kur dilte ekskursion nga Liqeni./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO