Kur fotografitë në Instagram duken krejt të njëjta – Lajmi.net
Kur fotografitë në Instagram duken krejt të njëjta
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 11:33, 30 July 2018
A ju ka ndodh ndonjëherë ta shfletoni Instagramin tuaj dhe të ju duken të gjitha fotografitë të njëjta.

 

Insta Repeat është një llogari e cila po nxjerrë në pah ‘ngjashmëritë vizuale’ të shumë fotografive të Instagram-it, të cilat janë cool.

Më poshtë më poshtë mund të shihni disa nga ato:

Close Up Of A Hairy Cow

Tent Hole

Back Of Head With Outdoorsy Hat

Feet In Front Of Horseshoe Bend

Standing On Top Of A Car In The Wild

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO