Kur flirtimi të shkon ters (Video) – Lajmi.net
Kur flirtimi të shkon ters (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:43, 10 August 2017
Një moment sa argëtues aq dhe i tmerrshëm, kur një djalë po mundohej të bisedonte me një vajzë por gjithçka shkoi keq.

Pamjet tregojnë të riun e paidentifikuar i cili bën disa lëvizje impresionuese teksa balancon trupin në njëhydrojet. Ai nisi të kërcejë me muzikën në sfond në plazh, teksa njerëzit e shihnin të gjithë.

Një vajzë me bikini ka tërhequr vëmendjen e djalit i cili u nis drejt saj. Por gjithçka shkoi ters kur ai kërceu mbi hekurat e parvazit për të folur me të. Duke humbur ekuilibrin ai u përplas njëherë me bokset e muzikës.

Për fat të mirë kishte një kokore në momentin e incidentit dhe video e shkurtër tregon se nuk ka ndodhur asgjë, perveçse ka prishur hydro jett. Nuk dihet ende se ku ka ndodhur ky incident. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: E dashura, flirtim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble