Kur blerjet online dështojnë (Foto) – Lajmi.net
Kur blerjet online dështojnë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:39, 17 May 2017
Blerjet online kanë shumë përfitime. Ju mund të gjeni gjithçka që dëshironi, nuk keni nevojë të dilni nga shtëpia për të kërkuar diçka, dhe dikush do ta dorëzojë porosinë në derën tuaj, transmeton Klan Kosova.

Por, në përjashtim të disa rasteve, kur ju vendosni për të blerë fustanin tuaj të maturës në internet.

Sepse, siç mund t’i shihni më poshtë, ajo që duket e bukur në internet nuk duket gjithmonë e bukur në jetën reale.

Shikoni fotografitë:

Prom Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online FailsProm Dress Online Fails

Fjalët kyçe: blerje online, deshtim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown