Kur babai plotëson teket e fëmijëve (Video) – Lajmi.net
Kur babai plotëson teket e fëmijëve (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:09, 19 June 2017
Këta baballarë janë të mrekullueshëm.

 

Plotësojnë çdo dëshirë të fëmijëve të tyre, duke u bërë një me ta. Shkojnë bashkë në markete, luajnë në shtëpi bashkë, shikojnë tv, mbulohen me ç’të munden për të fjetur.

Bëjnë frizura të ndryshme me shkumë, ju lejojnë fëmijëve që të lyejnë fytyrën e tyre, e shumë gjëra të tjera.

Me të vërtetë, këto çaste që ata i kalojnë bashkë janë të pakrahasueshme, të mbushura me gjallëri dhe me plot kujtime për të ardhmen, shkruan lajmi.net

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Baballarë, Fëmijë

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball