Kupa e Gjermanisë sjellë një përballje të madhe – Lajmi.net
Kupa e Gjermanisë sjellë një përballje të madhe
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 18:27, 20 August 2017
Është tërhequr shorti për fazën e 1/16 në Kupën e Gjermanisë.

Fati ka dashur që të vë përballë Bayern Munich dhe RB Leipzig, një sfidë mes kampionit dhe nënkampionit të Bundesligës.

Fat në short mund të thuhet se ka pasur Dortmundi, që do të përballet me Magdeburg./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper