“Kundërshtari” nga Liga e Kampionëve, trajner i ri i Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
“Kundërshtari” nga Liga e Kampionëve, trajner i ri i Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:38, 17 March 2017
Barcelona ka një kandidat të ri për postin e trajnerit.

Shorti i sotëm mund t’i caktojë për kundërshtarë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, por nga sezoni i ardhshëm mund të jenë së bashku.

Barcelona është e interesuar për trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri, raportojnë mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Luis Enrique ka konfirmuar se do të largohet nga Camp Nou pas përfundimit të këtij sezoni.

Kurse, Allegri nuk e ka të sigurt qëndrimin në Juventus përtej këtij sezoni, varësisht nga rezultati në Ligën e Kampionëve.

Allegri kërkohet edhe nga Arsenal. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush