Kundërshtari më i keq në short për Real Madridin – Lajmi.net
Kundërshtari më i keq në short për Real Madridin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:07, 7 December 2017
“Mundo Deportivo” shkruan se ekipi i Zinedine Zidane tani rrezikon të ndeshet me disa prej skuadrave rivale më të fuqishme në Evropë.

Real Madrid u kualifikua për në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve por nga pozita e dytë në grup.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” shkruan se ekipi i Zinedine Zidane tani rrezikon të ndeshet me disa prej skuadrave rivale më të fuqishme në Evropë.

Manchester United, City, PSG, Roma, Besiktas dhe Liverpool janë kundërshtarët e mundshëm të “Los Blancos”, përcjell “lajmi.net”.

Shorti i rrethit të dytë të garës në Ligën e Kampionëve do të tërhiqet të hënën nga ora 12:00. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown