Kundërshtarët e Trepçës ’89 në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Kundërshtarët e Trepçës ’89 në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:45, 19 June 2017
Sot në ora 13:00, Trepça '89, Prishtina dhe skuadrat tjera shqiptare do të mësojnë rivalët e Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës.

Institucioni drejtues i futbollit evropian e ka bërë përcaktimin e zakonshëm të grupeve para hedhjes së shortit.

UEFA i ka përcaktuar kështu rivalët e mundshëm të skuadrave, me çiftet që do të mësohen në ora 13:00.

Trepça ’89 do të luajë në turin paraeliminator në Champions League, të gjithë rivalë të kalueshëm, por ëndrra është Santa Koloma e Andorrës.

RIVALËT E TREPÇËS ’89

The New Saints (WAL)
Linfield (NIR)
Víkingur (FRO)
Hibernians (MLT)
FC Santa Coloma (AND)

Fjalët kyçe: Trepça 89

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper