Kundërshtarët e mundshëm në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Kundërshtarët e mundshëm në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:09, 6 December 2017
Man United, Man City, dhe PSG nga vazo e parë, mund të përballen me ekipe si, Real Madridi, Bayern Munich e Juventusi nga vazo e dytë.

Manchester United, PSG, Roma, Barcelona, Manchester City, Besiktas dhe Tottenham janë kualifikuar tutje si lider të grupeve në Ligën e Kampionëve.

Atyre mund t’ju bashkohet edhe Liverpool në rast të fitores ndaj Spartak Moskës.

Por, në vazon e dytë aktualisht janë: Basel, Real Madrid, Bayern Munich, Chelsea, Juventus, (Napoli ose Shakhtar, Liverpool ose Sevilla, Porto ose Leipzig.

Man United, Man City, dhe PSG nga vazo e parë, mund të përballen me ekipe si, Real Madridi, Bayern Munich e Juventusi nga vazo e dytë, kurse Barcelona me ekipe si Bayerni e PSG-ja, çka do të thotë se pritet të jenë së paku dy derbi në raundin tjetër, shkruan “AS”, përcjell “lajmi.net”.

Në këtë raund, nuk lejohet të luajnë ekipet të një shteti, ndërsa anashkalohet edhe skuadra me të cilin kanë qenë në grup. Shorti do të tërhiqet më 11 dhjetor në ora 12:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO