Kundërshtar i frikshëm për Spanjën në “Kampionatin botëror 2018” – Lajmi.net
Kundërshtar i frikshëm për Spanjën në “Kampionatin botëror 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:11, 18 November 2017
Ekziston mundësia që ekipi i Spanjës të përfundojë në grup me Argjentinën e Leo Messit ose Brazilin.

Spanja do të ketë një kundërshtar të fortë në grup në “Kampionatin botëror 2018”.

“Marca” shkruan se Spanja do të për kundërshtar në grup Argjentinën e Lionel Messit ose Brazilin e Neymarit, përcjell “lajmi.net”.

Ekziston mundësia që ekipi i Spanjës të përfundojë në grup me ekipin e Messit ose Brazilin, dy prej konkurrentëve kryesorë për titullin e kampionit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO