Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (Foto/Video) – Lajmi.net
Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë, kujdes pamje të rënda (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:18, 17 July 2017
Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi.

Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja lindi vajzë.

Viktima quhet Meena Kashyap.

Mediat raportojnë se ajo u dhunua edhe për shkak të pajës.

Familja e saj i kishte dhënë familjes së burrit rreth 10 mijë euro për dasmën.

Por tashmë tradita ka ndryshuar dhe familja e burrit mund të kërkojë sërish para, sidomos kur gruaja lind fëmijë.

Nëse familja nuk pranon të paguajë, gruaja dhunohet.

Meena thotë se është dhunuar edhe në prill.

Dy dhunuesit janë arrestuar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Indi, kunati, Lind vajze, Rrahje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool