Kulmi i ndarjes bashkëshortore, shtëpia ‘shkatërrohet’ për të ndarë pasuri të barabartë (Video) – Lajmi.net
Kulmi i ndarjes bashkëshortore, shtëpia ‘shkatërrohet’ për të ndarë pasuri të barabartë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:27, 25 April 2017
Divorcet gjithnjë janë të çuditshme. Jo vetëm që përfshin ndarjen e çiftit, por edhe të fëmijëve, familjes, shoqërisë dhe gjithçkaje.

Para se të vendosni unazën e martesës, mendoni si do të jetë e ardhmja juaj. Çiftet që janë ndarë, kanë bërë kërkesa shumë të çuditshme për njëri tjetrin, transmeton lajmi.net

Njëri nga rastet është ai i David dhe Pamela Bach. Pas 22 viteve, ata u ndanë, megjithatë kërkesa e tyre pas ndarjes ishte shumë e çuditshme.

Moeun dhe Vat Navy gjithashtu kanë qenë të martuar për 18 vite kur vendosën të ndahen. Ata vendosën që të ndajnë 50% të gjithçkaje.

Ata e ndanë edhe shtëpinë në gjysmë, që të kenë gjithçka të barabartë. Rast të tillë nuk keni dëgjuar ndonjëherë apo jo?

Më poshtë do të njiheni me top rastet më të çuditshme të ndarjeve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ndarje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion