Kukësi e merr një pikë të ARTË në Korçë ndaj Skënderbeut – Lajmi.net
Kukësi e merr një pikë të ARTË në Korçë ndaj Skënderbeut
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 19:53, 17 March 2017
Ka përfunduar pa fitues derbi i javës së 26-të në Superligën Shqiptare mes Skënderbeut dhe Kukësit.

Skuadra e Kukësit ka arritur të ruaj kreun, duke barazuar 1:1 në udhëtim te Skënderbeu në Korçë.

Liridon Latifi shënoi për epërsinë e vendasve, ndërsa në minutën e 89-të, mysafirët barazuan me anë të Kale.

Pas kësaj fitore, Kukësi mbetet lider me 52 pikë, dy më shumë se Skënderbeu dhe tre më shumë se Partizani./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KF Kukësi, KF Skënderbeu

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels