Kukësi e fiton pikën që mund t’ia sjellë titullin – Lajmi.net
Kukësi e fiton pikën që mund t’ia sjellë titullin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 20:52, 5 May 2017
Kukësi ka marrë një pikë të artë në udhëtim te Partizani.

Ndeshja e zhvilluar në ‘Selman Stëmasi’ mes dy skuadrave lidere të Superligës Shqiptare, ka përfunduar barazim 1:1.

Dverkonvic në minutën e 21’ kaloi Kukësin në epërsi, për të barazuar Partizani në minutën e 46’ pas autogolit të Shametit.

Ky barazim e mban liderë Kukësin me pikë të barabarta me Partizanin, nga 66 gjithsejtë, dhe në rast përfundimit të sezonit me pikë të barabarta, titulli i këtij edicioni do t’i takojë skuadrës së Kukësit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: FK Kukësi, KF Partizani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool