Kukan: Një lajm i mirë nga Shqipëria – Lajmi.net
Kukan: Një lajm i mirë nga Shqipëria
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëRajoni 12:36, 18 May 2017
Eduard Kukan
Eduard Kukan
Eurodeputeti Eduard Kukan e quan një lajm të mirë nga Shqipëria marrëveshjen mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës.

“Shumë i lumtur të shohë lajme të mira nga Shqipëria këtë mëngjes, pasi kryeministri Rama dhe Lulzim Basha arritën një marrëveshje për zgjedhjet”, shkruan Kukan.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy