Kuka uron Kosovën me lotët e gëzimit nga Majlinda – Lajmi.net
Kuka uron Kosovën me lotët e gëzimit nga Majlinda
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 10:58, 17 February 2018
Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, Distria Krasniqin dhe Akil Gjakovën për punën që kanë bërë për të ngritur sportin e Kosovës.

Trajneri Driton Kuka përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar nxënësit e tij, Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën, Distria Krasniqin dhe Akil Gjakovën për punën që kanë bërë për të ngritur sportin e Kosovës.

“Lotët e medaljes së artë Olimpike, lotët e derdhur për të ngroh zemrat e popullit tim sidomos të fëmijëve të dalur nga lufta! E arritura më e madhe e shtetit tim për këto dhjetë vite”, ka shkruar Toni Kuka.

“Krenar me nxënësat që sot shtetin tonë e vendosin në mesin e shteteve të fuqishme në Botën e sportit! Majlinda, Nora, Disi, Akil u jam falënderues për punën djersën e kontributin! Gëzuar Kosovë Pavarësinë”, vazhdon ai në shkrimin në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO