Kujt po i thotë Agon Amiga ‘kqyre hutin’? (Foto) – Lajmi.net
Kujt po i thotë Agon Amiga ‘kqyre hutin’? (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:03, 12 September 2017
Fotografitë nga dasma e Getit dhe Marinës po publikohen akoma.

Por, është Agon Amiga ai i cili në Instastory ka hedhur një foto, që mund të llogaritet si një nga fotot më interesante të këtij ahengu, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, reperi shihet teksa po i tregonte dikujt një pozë të një personi.

E sipas shkrimit të lënë, ai ka thënë ‘bir kqyre hutin’.

Se kush është ‘huti’ në këtë rast, e dinë vetëm ata./Lajmi.net/

21729669_2383113375247483_1069210847_o

Fjalët kyçe: Agon Amiga

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush