Kujdes! Po përgjohen bisedat në Viber – Lajmi.net
Kujdes! Po përgjohen bisedat në Viber
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 18:46, 27 February 2017
A përgjohet apo jo biseda në Viber, është një pyetje që secilit përdorues të Viberit në Kosovë i intereson.

Shumë nga bisedat thuhet se nuk i përgjon ky sistem, por mos jeni kaq të sigurtë sepse Viberi i përgjon bisedat e juaja.

Në Kosovë Viberi ruan dhe përgjon bisedat tuaja me miqtë tuaj, e kur ato i përdorni edhe për punë tjera të cilat nuk mund ti kryeni në Viber.

Fjalët kyçe: pergjim, Viber

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals