Kujdes me këto shenja horoskopi, ju “ngelen në dorë…” – Lajmi.net
Kujdes me këto shenja horoskopi, ju “ngelen në dorë…”
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:35, 3 December 2017
Gaforrja

Personat e lindur nën shenjën e Gaforres janë shumë të ndjeshëm.
Qajnë menjëherë nëse ndjehen të sulmuar ose ofenduar. Por kjo është një vuajtje e sinqertë.
Janë edhe shumë empatikë.
Ama janë ndër shenjat më intuitive të horoskopit.
Akrepi
Këta persona janë besnikë. Akrepi fsheh dobësinë e tij pas provokimit, në marrëdhënie të dhunshme, agresiviteti është shpesh një humor i zi.
Duhet të dish t’i interpretosh këto sinjale nëse je pranë tij.
Fjala e parë që i prek rrezikon që t’i trondisë.
Peshqit
Këta janë persona shumë të ndjeshëm. Peshqit qajnë dhe vuajnë nëse lëndohen.
Ankohen shumë, e këtë duhet ta merrni mirë parasysh para se të krijoni një lidhje me ta.
Kanë shumë aftësi psikologjike dhe perceptive.
Kanë shumë nevojë që të merren në konsideratë.

Fjalët kyçe: Shenja horoskopi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble