Kujdes, këto ushqime ju shtojnë peshë (Video) – Lajmi.net
Kujdes, këto ushqime ju shtojnë peshë (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyleReceta 9:10, 3 July 2017
Mishi i bardhë, vezët, orizi i kaftë, janë vetëm disa nga ushqimet që bëjnë të shtoni peshë, shkruan lajmi.net

Keni nevojë që të shtoni peshë? Atëherë shikojeni më poshtë listën e 20 ushqimeve dhe filloni përdorimin e tyre menjëherë.

Nuk do të shkojë gjatë dhe do të shihni efektin e tyre në trupin tuaj. Si të tilla, ato ushqime gjithashtu janë të shëndetshme për ju. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: shtim peshe, Ushqime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan