Kujdes çka hani dhe pini, kjo video do t’ju bëjë të mendoni dy herë në lidhje me ushqimet (Video) – Lajmi.net
Kujdes çka hani dhe pini, kjo video do t’ju bëjë të mendoni dy herë në lidhje me ushqimet (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 21:40, 13 September 2018
Çdo ditë jemi të ekspozuar ndaj artikujve të cilët na alarmojnë dhe na këshillojmë se çfarë duhet dhe çfarë nuk duhet të hamë.

Mirëpo, ka disa ushqime të cilat janë me të vërtetë të rrezikshme, por edhe në qoftë se nuk janë, ato janë “ushqime të rreme”, transmeton lajmi.net

Shumë nga lëngjet të cilat i blejmë në markete, janë fallco, plot me sheqer dhe ngjyrë.

Që të bindeni në lidhje me disa ushqime që i konsumojmë çdo ditë, shikoni videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO