Kuize – Page 17 – Lajmi.net

14 July, 2015

Sa të shëndetshëm jeni?

Le të shohim e sa të shëndetshëm jeni. Provojeni këtë kuiz dhe testojeni. Klikoni Let's

14 July, 2015

Kush do ta fitojë La Ligan?

Votoni me + për skuadrën/skuadrat që mendoni se do ta fitojë dhe me - për

14 July, 2015

A mund ta vëreni atë që fshihet pas kësaj fotoje?

Koncentrohuni në pikën që gjendet në hundën e kësaj gruaje për 15 sekonda dhe pastaj

13 July, 2015

Çfarë tipi të mashkullit do të martoni?

Le të shohim se çfarë mashkulli do të martoni. Plotësojeni këtë kuiz. Klikoni Let's Play.

13 July, 2015

Cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni?

Zbuloni se cili lojtar i Kombëtares Shqiptare jeni. Plotësoni këtë kuiz. Klikoni Let's Play.

13 July, 2015

Cili personazh i Fast & Furious jeni?

Cili personazh nga Fast & Furious jeni? Plotësoni këtë kuiz dhe kuptojeni. Klikoni Let's Play.

12 July, 2015

Çfarë ngjyre është kjo këpucë?

A ju kujtohet rasti i famshëm me ngjyrën e fustanit? Tani ka dalur një këpucë

12 July, 2015

A mund ta kaloni testin e shtetësisë së Amerikës?

A do të mund ta kalonit testin e shtetësisë së Amerikës? Përgjigjuni këtyre pyetjeve në

12 July, 2015

Sa herë ju kanë gënjyer?

A keni probleme me besimin? Apo thjesht mendoni se ju kanë gënjyer shumë? Plotësoni këtë

12 July, 2015

Kush do ta fitojë Premier Ligën këtë sezon?

Votoni me + për skuadrën/skuadrat që mendoni se do ta fitojë/në dhe me - për

 

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool