Kuize – Page 17 – Lajmi.net

29 March, 2016

Test i syve: A mund të shihni aq mirë sa mendoni?

Sytë e tuaj thonë shumë për personalitetin dhe aftësitë që keni. Çfarë thonë sytë e

24 March, 2016

Nëse jeni të saktë në të gjitha pyetjet e këtij testi, jeni më të mençur se shumica

A mendoni se keni nivel më të lartë të inteligjencës se të tjerët? Provojeni këtë

21 March, 2016

A mund t’i qëlloni emrat e vjetër të shteteve të sotshme?

Në këtë kuiz do të keni emrin e vjetër të shtetit, kurse ju duhet ta

13 March, 2016

Udhëtimet – Pritjet vs. Realiteti

Me gjasë keni parë fotografitë e bukura të vendeve të ndryshme të famshme turistike në

2 March, 2016

A mund t’i gjeni emrat e futbollistëve vetëm nga sytë e tyre?

Provoni që të gjeni emrat e futbollistëve të njohur vetëm nga sytë e tyre. Është

23 January, 2016

Vetëm 7% e njerëzve e zgjidhin këtë detyrë (Video)

Është koha e iluzioneve optike dhe detyrave online.

10 January, 2016

A mund ta kaloni testin e anglishtes?

Provojeni këtë test të gjuhës angleze. Është i përpiluar i tëri në anglisht e edhe

7 January, 2016

iPhone apo Samsung, cili ju përshtatet më shumë?

Me këtë kuiz do të kuptoni nëse ju përshtatet më shumë iPhone apo Samsung. Klikoni

31 December, 2015

Cila është gjëja e re që duhet të provoni Vitin e Ri?

2016 është këtu! Një Viti i Ri është një arsye e mirë për të filluar

23 December, 2015

A jeni super-inteligjent? Vetëm 1.2 për qind e njerëzve në botë e dinë zgjidhjen (Foto)

Një detyrë që ka të bëjë me matematikën ka marrë vëmendjen e rrjeteve sociale nëpër

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3