Kuize – Lajmi.net

13 January, 2017

Ja pse tërë botës i intereson si është moti në Meksikë (Foto/Video)

Televizionet në mbarë botën pjesë të programit e kanë transmetimin e motit për arsye se

24 December, 2016

Cila është gjëja e re që duhet të provoni në Vitin e Ri?

Plotësoni kuizin për të kuptuar se për çfarë përvoja të reja keni nevojë në jetën

23 December, 2016

Çfarë mendojnë njerëzit për ju me të vërtetë?

A jeni një person misterioz, i lumtur/me fat ose një person serioz? Zbulojeni duke plotësuar

29 November, 2016

Çfarë personaliteti keni? (Video)

Keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë lloj personaliteti keni?

29 November, 2016

Zbuloni sa të mençur jeni përmes këtij kuizi (Video)

Sa është shkalla e mençurisë suaj, apo niveli i budallallëkut, do t'i kuptoni nga pyetjet

29 November, 2016

Njihuni me frikën tuaj më të madhe! (Video)

Cila është frika juaj më e madhe? Apo mendoni se nuk keni asnjë fobi apo

23 November, 2016

Nëse jeni gjeni, do ta zgjidhni këtë… (Video)

Ndaleni videon pasi t'i shihni rregullat dhe tentoni ta zgjidhni...pastaj shikojeni rezultatin.

23 November, 2016

5 pyetjet që nuk ua dini përgjigjet! (Video)

Konfirmoni përgjigjet tuaja të hamendësuara me këto në video. Imagjinata mbërrin larg, apo jo? 

23 November, 2016

Sa e dini gjuhën angleze? Testojeni veten duke gjetur gabimin! (Video)

A doni ta testoni veten në gjuhën angleze në vetëm pak minuta?

23 November, 2016

Ndiqni me kujdes çdo hap, ju duhet vetëm një kalkulator! (Video)

E dini se emri juaj do të gjendet nga videoja më poshtë?

 

Fotolajm

Mos e gjykoni nga jashtë këtë shtëpi 135 vjeçare, ja si duket brenda
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master