Kualifikohet Argjentina, shoku i Etrit Berishës “çmendet” në aeroplan – Lajmi.net
Kualifikohet Argjentina, shoku i Etrit Berishës “çmendet” në aeroplan
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:30, 11 October 2017
Pas kualifikimit shumë të vuajtur për në botëror, te Argjentina më në fund janë çliruar dhe të gjithë janë në festë.

Gjithçka filloi që në dhomat e zhveshjes, pak çaste pasi tripleta e Mesit i kishte dërguar në Rusi.

Më pas, festa nuk mungoi as në avion teksa ekipi kombëtar kthehej nga Ekuadori.

Shoku i Etrit Berishës tek Atalanta, Papu Gomez, mahniti shokët e ekipit me lëvizjet e tij, të cilat ata i cilësuan “Kërcimi Papu”.

Fjalët kyçe: Papu Gomez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master