Ku e shikuan ndeshjen Llapi-Gjilani 1000 tifozët sot? Kjo ndodhë vetëm në Kosovë – Lajmi.net
Ku e shikuan ndeshjen Llapi-Gjilani 1000 tifozët sot? Kjo ndodhë vetëm në Kosovë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 20:35, 8 September 2017
Llapi dhe Gjilani kanë barazuar 1-1 në takimin  e javës së tretë të luajtur në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë.

Ndërsa vakive të shumta që ndodhin në futbollin kosovar, nuk i shpëtoi as kjo ndeshje, raporton futbollikosovar.com.

Në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, ishin të pranishëm afro 1000 shikues, ku të gjithë ishin në këmbë, në mungesë të tribunave.

Stadiumi i Llapit ka nisur renovimin para dy javësh.

Ndeshja mes Llapit dhe Gjilanit u mbyll baras, 1:1.

Miran Maksuti realizoi për vendësit dhe Betim Haxhimusa për mysafirët.

Fjalët kyçe: Gjilani, Llapi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan