Kthimi i Arda Turanit në Turqi shkakton kaos – Lajmi.net
Kthimi i Arda Turanit në Turqi shkakton kaos
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 22:11, 13 January 2018
Kthimi i Arda Turanit në Turqi, ka shkaktuar kaos në aeroportin ‘Ataturk’.

30 vjeçari ka arritur marrëveshje me Istanbul Basaksehir për huazim prej dy vite e gjysmë nga Barcelona.

Ardhja e tij në Stamboll, ka shkaktuar kaos në aeroportin ‘Ataturk’, me mijëra tifozë që kanë dalë në pritje.

Ky kaos solli përleshje mes tifozëve dhe policisë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Arda Turan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble