Kthim në kohë: Rezarta publikon momentin kur lindi vajzën e saj – Lajmi.net
Kthim në kohë: Rezarta publikon momentin kur lindi vajzën e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:59, 7 December 2017
Është kthyer pas në kohë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar një fotografi në Instastory përmes të cilës me gjithë ndjekësit ka ndarë një moment shumë të veçantë për të, shkruan lajmi.net

Fjala është për çastin kur në jetë solli vajzën e saj Herën.

Faktikisht ky është momenti kur për herë të parë pa fytyrën e vajzës së saj.

Tashmë Hera është rritur dhe një kujtim si ky është shumë i këndshëm edhe për të./Lajmi.net/

screenshot_3

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO