Ksamil, grabitësit marrin 35 milionë lekë në një shtëpi – Lajmi.net
Ksamil, grabitësit marrin 35 milionë lekë në një shtëpi
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 13:15, 12 September 2017
Një banesë është vjedhur në orët e mbrëmjes së të hënës në Ksamil, ku Sh.M, i zoti i shtëpisë ka njoftuar policinë për ngjarjen.

Informacioni zyrtar bën të ditur se janë vjedhur 35 milionë lekë të vjetra dhe 3 mijë euro, si dhe disa bizhuteri të ndryshme. Në kohën kur ka ndodhur vjedhja nuk ka pasur njeri në shtëpi.

Grupi hetimor po  vijon  hetimet për zbardhjen,  identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarjeje.

Fjalët kyçe: 35 milione leke, Grabitje, Ksamil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy