Kryetari i Vushtrrisë shpenzon 33.60 euro – Lajmi.net
Kryetari i Vushtrrisë shpenzon 33.60 euro
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:59, 12 January 2018
Xhafer Tahiri
Gjatë javës së fundi të qeverisjes së tij në Komunën e Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka shpenzuar 33.60 Euro nga paratë publike.

Tahiri ishte zotuar se do publikonte shpenzimet e zyrës së tij gjatë tërë qeverisjes së tij.

Në njoftimin e komunës thuhet se për mallra dhe shërbime ka shpenzuar gjithsejtë: 33.60 Euro.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO