Kryeqyteti botëror i seksit ka 27 mijë prostituta (Foto) – Lajmi.net
Kryeqyteti botëror i seksit ka 27 mijë prostituta (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:38, 17 February 2017
“Djemtë e mirë shkojnë në parajsë, djemtë e këqinj shkojnë në Pattaya”. Ky është slogani popullor në Pattaya.

Mirësevini në kryeqytetin botëror të seksit.

Mijëra meshkuj vërshojnë aty për të bërë seks.

Qyteti ka mbi 27 mijë prostituta, thuajse një në pesë femra.

Aq problem është çështja e prostitucionit, sa disa thonë se kjo është Sodoma dhe Gomorra e ditëve moderne.

Prostitucioni është i paligjshëm në Tajlandë, por ligji injorohet hapur.

Mijëra femra të veshur në mënyrë joshëse i presin hapur turistët, kryesisht perëndimorë.

Lokalet dhe masazhieret shërbejnë si maskim për bordellot ilegale.

Ministrja e parë femër e Turizmit në vend ka premtuar se do të zhdukë turizmin seksual.

2-53 3-50 4-51 5-53 6-51 7-51 8-50 9-43 10-38 11-37 12-37 13-30 14-30 15-25 16-23 17-20

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball